Billedgalleri
(1/3)
Et ordentligt brød af Camilla Plum (Bog)
Til salg43 kr.
Beskrivelse
Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop: www.orderly.shop.
Forfatter: Camilla Plum
Sprog: Dansk
Antal sider: 209
Forlag: Gyldendals Bogklubber
Udgivelsesår: 2001
Titel: Et Ordentligt Brød af Camilla Plum (Bog)
Genre: Kogebog
Sammendrag: Et Ordentligt Brød er skrevet til mennesker, der er i færd med at blive kræsne. Bogen er skrevet af Camilla Plum, der tager udgangspunkt i mange års lidenskabelig eksperimenten med fremstillingen af det gode brød. Der præsenteres forskellige kornsorter, og bogen indeholder et udvalg af opskrifter fra groveste rugbrød til den fineste fødselsdagsbolle.
Type: Hardcover
Vi sender til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.
Du kan også gratis hente den efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.
Er du i tvivl om varen stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se den der, er den stadig til salg.
Orderly er en ny måde at købe brugt på. Vi har alle vores sælgeres ting på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine ting - og du kan samle flere ting på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 16546423 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 4.12.2025 kl. 10:19 |




