Billedgalleri
Supermicro X10SLM-F/X10SLM+-F/X10SLL-F + Intel Xeon E3 CPU + 16GB DDR3 ECC RAM
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - men i god stand
Type: Bundkort
Jeg sælger mine Supermicro X10SLM+-F/X10SLM-F/X10SLL-F bundkort sammen med en Intel Xeon E3-12xx 4C/8T CPU og 4 x 4GB DDR3 UDIMM ECC RAM (16GB), da jeg opgraderer til nye systemer, og jeg har ikke brugt så meget i de sidste år.
Den nøjagtige bundkortmodel vil blive valgt tilfældigt.
Den nøjagtige CPU-model vil også blive valgt tilfældigt. Dette kan for eksempel være f.eks. E3-1230 v3, E3-1231 v3, E3-1240 v3, E3-1245 v3, E3-1275 v3, E3-1270 v3 osv. Det bliver 4C CPU med Intel Hyperthreading (8T). Det kan/måske ikke have Intel integreret grafik, men under alle omstændigheder vil du IKKE være i stand til at drage fordel af iGPU'en, da den IKKE er drevet af chipsættet/bundkortet.
Bundkort I/O Shield & passiv CPU Heatsink Supermicro & Backplate inkluderet.
For yderligere 400 Kr kan du få den med en NOCTUA NH-L12 / Noctua NH-L12S.
Billedet er udelukkende til illustrative formål og kan afvige fra det leverede produkt, afhængigt af hvilket bundkort der sælges (Supermicro X10SLM+-F/X10SLM-F/X10SLL-F)!
Flere tilgængelige mængder. Prisen er pr. 1 sæt bundkort + CPU + RAM som angivet i oversigten.
=====================================================================================================================================================================
Privat notering, ingen garanti eller returnering.
Tilbud velkommen. Foretrukket personlig overdragelse, selvom forsendelse er mulighed (forsendelsesomkostninger og -risiko bæres af køber og kommer oven i noteringsprisen).
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 17.4.2025 kl. 09:28 ・ Annonce-ID: 9124255