Billedgalleri
Typografisk tryk efter maleri af Jacob Herskind - Fodboldspiller fra AC Horsens
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Typografisk tryk på syrefast papir af Jacob Herskind. Den danske kunstner Jacob Herskind har lavet en serie af sjove værker fra de danske superliga klubber. De er lavet i et oplag på 15 stk. af hvert hold. Her drejer det sig om en fodboldspiller fra AC Horsens - Den Gule Fare. Årets gaveidé til AC Horsens fan.
Mål: HxB = 33x28 cm.
Vi sender også til udlandet. Se også alle de andre ting vi har til salg her på DBA – og ja varen er stadig til salg når du kan se den på DBA.
Du kan betale med MobilePay. Vi sender med GLS og kan tilbyde forsendelse af pakker op til 5 KG for 60,- op til 10 KG for 75,- samt op til 20 KG for 105,- Alle forsendelser er forsikret og du modtager Track & Trace nummer til at følge pakken. Priserne er kun gældende ved forsendelser i DK. Køb flere ting for at reducere antal pakker der sendes - spar porto.
Bemærk at vi fremover sletter vores annoncer når de udløber, hvorefter vi opretter dem som nye annoncer. Ønsker du at følge vores varer, vil det derfor være mere optimalt at følge vores profil så du samtidig ser alle de nye ting vi løbende sætter på.
Bemærk også at vi af og til har en tur til Randers, hvor vi kan levere købte varer på ruten mellem Horsens og Randers mod lille merpris på 100,- Betingelse er at varen betales forud.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 14.4.2025 kl. 13:17 ・ Annonce-ID: 680960