Billedgalleri
(1/1)
Trådalgefjerner
Til salg
59 kr.
Bed sælgeren om at sende med Fiks færdig! Det er trygt, hurtigt, og varen vil blive sendt til dig. Læs mere
Varebeskrivelse
Trådalgefjerner 120 gr til 40.000 l, her er et meget effektiv middel imod trådalger, Dosering på 3, gr pr 1000 l vand, behandling 1 til 2 gange årligt er nok til at holde trådalgerne væk,
1 portion er nok til ca 40,000 ltr vand pr pakke
brugsvejledning medfølger
dette er et rent zinkoxid
1 portion til 40,000 l 59 kr + porto 45 kr i alt 104,00 kr
2 portioner til 80,000 l 99 kr + porto 45 kr 1alt 144,00 kr
3 portioner 120,000 l med porto 200 kr
6 portioner 240,000 l med porto 355 kr
sendes til nærmeste pakkeshop
mobil 40 44 43 90
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 3.5.2026 kl. 19:35 ・ Annonce-ID: 3741038