Billedgalleri
Eksklusivt broderet tyg ”Ferns Embroidery / Verdigris” GP & J Baker – 44x132 cm
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 24 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Sælger et fantastisk flot stykke af det eksklusive luksusstof ”Ferns Embroidery” i farven Verdigris fra britiske GP & J Baker (Burford Collection).
Bemærk venligst, at dette ikke er det almindelige trykte mønster, men den meget dyre variant med fine, detaljerede broderier af bregner. Broderierne giver stoffet en fantastisk struktur, dybde og liv på den hørfarvede bund.
Målet er helt perfekt til at sy fx to luksuriøse pudebetræk eller andre mindre indretningsprojekter i absolut højeste kvalitet.
Mål og info:
Mål: ca. 44 x 132 cm. Bemærk: Længden på de 132 cm er målt på det regulære stykke uden det afklippede hjørne i enden. Du får altså et fuldt, regulært og brugbart stykke på 44 x 132 cm (det skæve afklip i enden følger blot med som ekstra bonus).
Værdi-info: Nyprisen for dette stof er over 2.600 DKK per meter, når man medregner import, told og moms fra England. Her får du muligheden for at købe et eksklusivt reststykke til en brøkdel af anskaffelsesprisen.
Mærke: GP & J Baker
Materiale: Kraftig luksuskvalitet (75% hør/linned, 19% spundet polyester, 6% rayon)
Stand: Helt nyt og ubrugt (fraklip/reststykke fra en produktion).
Se også mine andre annoncer! Jeg har flere stykker af samme eksklusive stof til salg i andre mål, hvis du skal bruge mere til dit kreative indretningsprojekt.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Annoncens metadata
Sidst redigeret: 27.8.2026 kl. 19:00 ・ Annonce-ID: 24368685

