Billedgalleri
Anden taske, Camel Active
Varebeskrivelse
Mærke: Andre mærker
Anden taske, Camel Active, Jeg sælger en flot og lækker taskemappe fra Camel Active med plads til computer, og meget andet.
Tasken er sort og ægte lækker læder. Tasken er brugt meget få gange, og fremstår derfor som ny uden nogen form for skader.
Det er svært at fange de mange flotte detaljer og muligheder af og med tasken på billeder. Så har du mulighed for at se den, så vil jeg anbefale dette.
Så leder du efter en tidsløs og stilfuld taske til billige penge, så er her en rigtig god mulighed.
Nypris: 3.500,-
Jeg foretrækker personlig afhentning, men tasken kan sendes mod købers betaling.
Om tasken:
* Cirka mål: 33 cm høj x 42 cm lang x 15 cm dyb
* Materiale: Læder
* Regulerbar skulderrem
* Klaplukning
* Lynlåsrum på ryggen
* Polstret lommer
* Stiklommer
Camel Active Briefcase er en flot herremappe, udført i kraftigt men blødt læder og med enkle detaljer. Arbejdsmappen har påsat en justerbar skulderrem og kan derfor også bæres crossbody. Den åbnes på fronten med overslag og giver herefter adgang til adskellige rum og muligheder, hvor du har rigeligt med plads til ekstra papirer/mapper/computer m.v. med en nem måde at overskue.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 17.3.2025 kl. 21:04 ・ Annonce-ID: 2181569