Billedgalleri
(1/4)
Moorer - Frakke - Nyt med labels
Til salg14.900 kr.
Beskrivelse
MooRER eksklusiv læderjakke Bazille-PE6 i cognac, størrelse IT 48, helt ny med tags, lavet i Italien af premium læder med abstrakt mønster og flerfarvet finish, til mænd. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
MooRER Exclusive Læderjakke – Model Bazille-PE6 (Conac)
Pris: €3.750,00
Oplev ultimativ italiensk luksus med denne raffinerede MooRER Exclusive læderjakke, model Bazille-PE6, udført i en rig cognac-farve. Denne high-end beklædningsgenstand udstråler håndværk, elegance og eksklusivitet – præcis som MooRER er kendt for.
Design & Udseende
Denne jakke kombinerer et tidløst, råt look med en moderne, forfinet pasform. Den høj-kvalitets finish, metalknapper og perfekt placerede brystlommer sikrer et luksuriøst og kraftfuldt udtryk. Ideel til både casual og smart-casual outfits.
Materiale & Kvalitet
* ydre materiale: 100% premium læder
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 21633240 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 24.5.2026 kl. 06:10 |