Billedgalleri
(1/4)
Designer Kelim - Ny - Kelim - 304 cm - 83 cm
Til salg5.215 kr.
Beskrivelse
Designer Kelim - Neu håndvævet løber fra Pakistan, størrelse ca. 304 × 83 cm, 100 % uld, i meget god stand. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Denne stilfulde håndvævede designer kilim-løber overbeviser med sin moderne, minimalistiske udformning og en særligt elegant fremtoning. Designet er præget af en dyb antracit-sort i midten, omgivet af en lys naturfarvet kant, der giver tæppet en klar, elegant struktur.
Den reducerede farvepalette gør dette kilim til et perfekt boligtilbehør til moderne indretninger, skandinaviske miljøer eller tidsløse, minimalistiske rum. Takket være sin slanke form er den ideel som løber i entreen, indgangsområdet, i lange korridorer eller som et accentstykke ved siden af sengen eller sofaen.
Fremstillet af uld af høj kvalitet i traditionelt håndværk, byder dette kilim ikke kun på en behagelig fornemmelse, men også på høj slidstyrke
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 20984780 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 1.5.2026 kl. 06:40 |
