Billedgalleri
Selekta Overfræserbord / Fræsebord 230V – inkl. anslag
Til salg
Fragt fra 65 kr. + Tryg betaling 16 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Skal repareres
Solidt og kompakt overfræserbord fra Selekta, velegnet til præcisionsarbejde i træ som lister, kanter og not/fræsning.
Bordet har justerbart anslag og føringer, så du kan arbejde stabilt og præcist. Perfekt til hobbyværksted eller gør-det-selv projekter.
OBS: Den indbyggede tænd/sluk kontakt (elektronikboks) er defekt (fjederen i slukknappen må være væk, og så mangler der nok en adapter, de stikket til forsyningen ikke er et traditionel 230V.
Kan enten repareres, udskiftes eller omgås ved at tilslutte overfræser direkte til strøm.
Detaljer:
• Mærke: Selekta
• Type: Overfræserbord / fræsebord
• Strøm: 230V / 50Hz
• Best.nr.: 7666
• Bordbredde: ca. 45 cm
• Dybde: ca. 33 cm
• Justerbart anslag med føringer
• Integreret stik (defekt kontakt)
• Klar til montering af overfræser
Stand: Brugt med almindelige brugsspor.
📦 Forsendelse: Jeg bestræber mig altid på at sende varen indenfor 24 timer. Udover DBA’s Fiks-Færdig mulighed sender jeg også gerne direkte med DAO for 65 kr.
⭑⭑Tjek også mine andre annoncer, måske er der noget at spare på fragt⭑⭑
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 26.4.2026 kl. 13:51 ・ Annonce-ID: 20867139