Billedgalleri
Vintage Giorgio Armani slips til mænd sort med guldmønster silke
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 15 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Køn: Mand
Smukt vintage Giorgio Armani slips i 100% silke med eksklusivt barok/inspireret mønster i mørke nuancer med guld og beige detaljer. Et ægte statement piece med masser af old money / luxury vibe ✨
Produceret i Italien og udført i lækker kraftig silkekvalitet, som Armani er kendt for. Perfekt til både formelle outfits, styling med blazer eller som collector-item for vintage designer lovers.
• 100% silke
• Made in Italy
• Ca. 10 cm bredt
• Vintage designerpiece
• Perfekt stand, som ny
Sendes hurtigt 📦
Hashtags:
#giorgioarmani #vintagearmani #designervintage #luxurytie #silktie #oldmoneystyle #vintagefashion #mensluxury #statementpiece
#armani #designertie #vintagetie #silktie #vintagefashion #menswear #retrostyle #madeinitaly #luxuryfashion
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 22.4.2026 kl. 09:38 ・ Annonce-ID: 20585703
