Billedgalleri
(1/3)
Hvalpebogen : hvad du skal gøre og hvornår af Scott Miller (Bog)
Til salg46 kr.
Beskrivelse
Klik på knappen | Gå til varen | for at se den i vores webshop: www.orderly.shop.
Forfatter: Scott Miller
Sprog: Dansk
Antal sider: 160
Forlag: Atelier
Udgivelsesår: 2008
Alt om hvalpen fra forberedelsen af den nye hvalps ankomst til den oprørske "teenager" hvalp
Titel: Hvalpebogen : hvad du skal gøre og hvornår
Genre: Faglitteratur
Sammendrag: Hvad du kan forvente i hvert trin i hvalpens udvikling. Eksempler fra forfatterens egen dyrlægepraksis viser dilemmaer og løsninger i det virkelige liv. Praktiske råd om, hvordan du løser adfærdsmæssige og sundhedsmæssige problemer.
Type: Paperback
Vi sender din bogordre til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.\n
Du kan også gratis hente bøgerne efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.\n \n
Er du i tvivl om en bog stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se bogen der, er den stadig til salg.\n \n
Orderly er en ny måde at købe brugte bøger på. Vi har alle vores sælgeres krimier, børnebøger, tegneserier, skønlitteratur og meget andet på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine køb - og du kan samle flere bøger på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 20538493 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 15.4.2026 kl. 07:24 |

