Billedgalleri
(1/4)
Gucci - Tegnebog
Til salg2.049 kr.
Beskrivelse
Gucci GG Emblem bi-fold pung i sort glat læder, lukket 11 x 9 cm og åben 21 x 9 cm, i stand næsten som ny. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Portemonnee Gucci
Den to-fløjede pung i GG Emblem-linjen fejrer elegance og håndværk i Maison. Fremstillet i glat læder, forener den klassisk stil og moderne design.
Tilstand: Næsten som ny
Materiale: Læder
Farve: Sort
Lukket størrelse: L 11 x H 9 cm
Åben størrelse: L 21 x H 9 cm
Sæt: Nej
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer. Hos Catawiki har vi et specialiseret team af eksperter, der vurderer og verificerer genstande, inden de bliver sat til auktion, for at sikre ægthed og kvalitet.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Gucci
Lokation
| Annonce-ID | 20535528 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 15.4.2026 kl. 06:36 |