Billedgalleri
UDSTYR TIL 💨 KOMPRESSOR : SPIRALSLANGE, DÆKTRYKSMÅLER & BLÆSEPISTOL
Til salg
Fragt fra 39,99 kr. + Tryg betaling 14 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Stanley luftværktøjssæt bestående af luftblæsepistol, spiralslange og dæktryksmåler. Sættet inkluderer en Stanley luftblæsepistol med standard lynkobling til trykluftsystemer.
Den blå spiralslange er udstyret med lynkoblinger i begge ender til hurtig til- og frakobling af kompressor og værktøj.
Luftslange med lynkoblinger fra Harald Nyborg med lynkoblinger i begge ender.
Denne type slange bruges typisk sammen med en kompressor til at drive trykluftværktøj, maleudstyr eller til op-pumpning.
Kendetegn:
Farve: Blå
Materiale: Fleksibel plast/gummi
Koblinger: Lynkoblinger (hurtigkoblinger) i metal
Anvendelse: Til trykluftsystemer
Dæktryksmåleren har analogt manometer, fleksibel slange og kobling til ventiler, velegnet til kontrol og påfyldning af luft i dæk.
Sættet kan anvendes sammen med kompatibel kompressor til almindelige trykluftopgaver som rengøring, oppumpning og dæktrykssikring.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 6.4.2026 kl. 03:03 ・ Annonce-ID: 20253922