
Billedgalleri
IRMA Unisex armbåndsur med sølvfarvet lænke og hvid skive
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 28 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
1.Hurtig og tryg handel
Køb direkte på DBA med “Køb nu”, når det er muligt – eller giv et bud og se om sælger accepterer. Fragt og sikker betaling klares nemt med Fiks færdig!
2.Tryg betaling med Fiks færdig
Betal nemt med MobilePay eller kort. Dine penge er i sikkerhed, indtil du har modtaget varen.
3.Køberbeskyttelse er altid inkluderet
Du har 24 timer til at kontrollere varen, når den er leveret til dig. Hvis varen ikke er som annonceret, kan du pause betalingen.
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Mærke: Leijona
Køn: Unisex
IRMA Unisex armbåndsur med rustfrit stålrem og hvid urskive. Uret har sølvfarvet metal lænke med foldelås. Analoge timemarkeringer og datoangivelse på urskiven. Egnet til mænd og kvinder, der ønsker et enkelt og tidløst armbåndsur til daglig brug eller mere formelle anledninger. Bagpå er indgraveret tekst med årstal 1986-2011 og 125 år, hvilket indikerer en jubilæumsudgave.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 6.4.2026 kl. 20:23 ・ Annonce-ID: 20191808
