Billedgalleri
Vinger af Sølv og Det Gyldne bur, Camilla Läckberg , genre: drama
Varebeskrivelse
Vinger af Sølv og Det Gyldne bur, Camilla Läckberg , genre: drama, 2 nye gode bøger fra Camilla Läckberg. Opfølgeren til succesen Det gyldne bur, den mest læste bog i Sverige 2019 – et spændingsfyldt drama om svigt, hævn og søsterskab.
Netop som Faye tror, alt er godt igen, er hendes tilværelse endnu en gang i fare. Hun har skabt sig et nyt liv i udlandet, eksmanden, Jack, sidder i fængsel, og hendes virksomhed, Revenge, er i kraftig vækst. Men da Revenge står foran en storstilet lancering i USA, dukker en alvorlig trussel mod virksomheden op, og Faye er tvunget til at rejse hjem til Stockholm. Med hjælp fra en håndplukket gruppe af kvinder må hun kæmpe for at redde Revenge – og for at redde sig selv og dem, hun elsker.
”Toptunet thriller om hemmeligheder, bedrag og hævntørstige, stærke kvinder. Camilla Läckberg er tilbage for fuld udblæsning!” – Litteratursiden om Det gyldne bur
Prisen er 125 kr stk.
Afhentes i Greve.
Sender gerne.
Fragt 55 kr.
# 6
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 27.11.2024 kl. 21:24 ・ Annonce-ID: 2007176