Billedgalleri
Kæk lille kommode i teak
Til salg
425 kr.
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - med synlige brugsspor
Dybde: 34 cm
Højde: 61 cm
Bredde: 57 cm
RESERVERET TIL ONSDAG.
Lille kommode i teak, som står solidt på sine lettere buttede ben. Et perfekt møbel til entreen, soveværelset, stuen, eller hvor du nu synes.
Kommoden er 61 cm høj, 57 cm bred og 34 cm dyb.
Det er afslag i fineren hist og her og lidt lyse pletter på skuffer og bordplade, som også af et par mørke aftegninger. Det hører sig typisk med på teakmøbler fra 1960'erne og er 1970'erne. Ikke desto mindre er prisen afstemt efter det.
Jeg kan kontaktes her på dba og på 24 65 74 32. Jeg anvender ikke Fiks færdig, men handler fortsat tillidsbaseret med direkte dialog imellem os.
Du kan hente kommoden på Vilhelm Becks Vej 5 i Viby tæt på Aarhus C - blot to kilometer fra Frederiksbjerg. Jeg kan også tage kommoden med til dig på en af mine jævnlige ture fra Aarhus over Fyn og Sjælland til København. Næste gang på torsdag den 12. marts.
Tryk på mit navn og se flere retrosager i mine andre annoncer.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 10.3.2026 kl. 15:23 ・ Annonce-ID: 19396652
