Billedgalleri
(1/4)
Gulvspejl- Lipstick - Glas, PVC
Til salg1.639 kr.
Beskrivelse
Læbespejl af glas og PVC, Made in Italy, moderne minimalistisk stil, ydre højde 165 cm, diameter 25 cm, vægt 10 kg, stand som ny, brug 2010–2020, med original æske og Made in Italy på basen. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Specchio ad Unghia, også kendt som lipstick, i perfekte tilstande der har prydet mange hjem, butikker og kontorer i 70'erne. Egnet til enhver indretning, med en smuk ivoryfarvet nuance.
Højde 165 cm og diameter 25 cm.
Fremstår som ny, uden brud eller afskalling, med original æske og mærket "Made in Italy" i bunden.
Den vil blive omhyggeligt emballeret og afsendt via internationalt kurerfirma, med emballageomkostninger inkluderet i forsendelsen.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 19250175 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 6.3.2026 kl. 05:10 |