Billedgalleri
Sort 'Florence' kjole fra Neo Noir - str. 38
Til salg
Fri fragt + Tryg betaling 16 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Størrelse: 38
Mærke: Neo Noir
Type: Hverdagskjole
Farve: Sort
Super detaljerig kjole 'Florence' fra Neo Noir. Hold fast, design-holdet var altså i det helt gode humør da de designede denne sag!
En smuk kjole beklædt med smukke blondedetaljer. Kjolen har en høj halsudskæring med flæsekant, knaplukning ned til taljen og lange ballonærmer med dekorativ blonde. Desuden lynlås langs siden. Jeg er særlig begejstret for at ballonærmer sidder tæt og med en elastik i ærmerne, så du slipper for at knappe op!
Kjolen har en tætsiddende silhuet med en kort, voluminøs nederdel, der er både flatterende og feminin. Dette er kjolen, der er perfekt til det meste.
Fra røgfrit og dyrefrit hjem!
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 3.3.2026 kl. 17:38 ・ Annonce-ID: 19183596