Fiks færdig
Billedgalleri
(1/4)
Gucci - Sko med hæle - Størelse: EU 35 - Ny og i æsken
Til salg2.980 kr.
Beskrivelse
GUCCI sorte højhælede damesko i sort patentlæder, 6 cm hæl, lavet i Italien, ny i æske og ulånt, leveres med original æske og støvpose. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Smukke hæle (6 cm) i sort patent med fastgørelses-snørebånd ved øverste del af anklen, super sexede, fra det prestigefyldte italienske mærke GUCCI, nye og i original emballage.
Normalpris i butikken 799€.
GUCCI er et anerkendt italiensk luksusmodemærke, kendt for sin elegante mode, lædervarer af høj kvalitet og tilbehør som tasker, sko og parfume. Mærket nyder global anerkendelse og betragtes som et symbol på stil og glamour.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer. Hos Catawiki har vi et specialiseret team af eksperter, der vurderer
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Type
- Andre sko
Lokation
| Annonce-ID | 19058769 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 28.2.2026 kl. 06:16 |

