Billedgalleri
(1/3)
Den lille bog om spaghetti af Eve Sablon (Bog)
Til salg38 kr.
Beskrivelse
Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop: www.orderly.shop.
Forfatter: Eve Sablon
Sprog: Dansk
Antal sider: 62
Forlag: Legind
Udgivelsesår: 2013
Titel: Den lille bog om Spaghetti af Eve Sablon (Bog)
Genre: Kogebog
Sammendrag: Det er den mest berømte pasta – og med god grund! Genopdag straks den lange og populære pasta, der kan bruges i enhver form for madlavning! Med sin gode smag af hvede kan spaghetti forvandle sig til et væld af lækre og alsidige retter! Her er opskrifter til enhver lejlighed, fra klassikerne som alle kender og til de mere originale. Skynd dig at gå på opdagelse!
Type: Hardcover
Vi sender til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.
Du kan også gratis hente den efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.
Er du i tvivl om varen stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se den der, er den stadig til salg.
Orderly er en ny måde at købe brugt på. Vi har alle vores sælgeres ting på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få dine ting - og du kan samle flere ting på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 18828453 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 25.2.2026 kl. 10:30 |

