Billedgalleri
(1/4)
To CARAVAGGIO PENDEL HVID P2
Til salg766 kr.
Klik på knappen " Gå til varen " for at se den i vores webshop: www.orderly.shop
Moderne pendel med feminine kurver.
Skærmen er fremstillet i opalglas.
Skærmens dybde gør, at pendlen ikke blænder - uanset hvor højt den placeres. Caravaggio er i øvrigt åben i toppen, hvilket sikrer et opadrettet lys, der oplyser såvel ophænget som ledningen.
Designeren Cecilie Manz lancerede sammen med Fritz Hansen de to allerførste Caravaggio pendler som en del af firmaets første kollektion, der blev vist på Copenhagen Furniture Fair i maj 2005.
Brand: Ukendt
Farve: hvid
Størrelse: Ø 16x20 cm
Vi sender til hele landet for 49 kr. Leveringstiden er 1-3 hverdage.
Du kan også gratis hente dine fund til boligen efter køb online på vores lager på Industrivej 10 i Slangerup.
Er du i tvivl om varen stadig er til salg? Klik på knappen "Gå til varen" for at se den i vores webshop. Kan du se den der, er den stadig til salg.
Orderly er en ny måde at købe brugt boligudstyr på. Vi har alle vores sælgeres boligting på vores centrale lager. Derfor kan du være helt sikker på at få din bestilling - og du kan samle flere ting på tværs af sælgere og kun betale én gang fragt.
Yderligere tjenester

Orderly Shop - Gode brugte ting fra tidligere ejere
Industrivej 10 3550 Slangerup
Sidst redigeret: 22.8.2026 kl. 05:17 ・ Annonce-ID: 18739666
