Billedgalleri
(1/4)
Gucci - Jackie - Håndtaske
Til salg14.900 kr.
Beskrivelse
Gucci Jacky stor skuldertaske i beige pytonlæder med en lyserød nuance og dyreprint, sølvfarvet hardware, indvendig i ruskind og en lille rosa læder indvendig lomme, måler 30 × 40 × 5 cm og er i fremragende, næsten brugt tilstand. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Meget smukt Gucci-tasker, model Jacky, stor model i beige python, der let skifter til lyserød. Sølvfarvet smykke. Fremragende stand, som ny. Indvendigt i Sverige, med en lille lyserød læderpung indeni.
Dimensioner 30 × 40 × 5 cm
Det vil blive pakket omhyggeligt og sendt som anbefalet.
Toldgebyrer for din regning
Mulighed efter anmodning om forsendelse fra Den Europæiske Union.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer. Hos Catawiki har vi et
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Andre mærker
- Materiale
- Andre materialer
Lokation
| Annonce-ID | 17743006 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 16.1.2026 kl. 05:30 |


