Billedgalleri
(1/4)
Missoni - Kappe
Til salg3.725 kr.
Beskrivelse
Missoni damemantel i strik med zigzag mønster i gråligt med multikolor, one size, materiale 86% acryl og 14% polyamid, i fremragende stand med meget milde slidmærker. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Kvindejakke fra Missoni i strikket materiale med multikolor zig-zag mønster i nuancer af grå, hvid og brun, med ikonisk design og en flydende, raffineret silhuet.
Gratis levering i hele Italien.
Kombineret forsendelse aktiv.
Mantella Missoni, karakteriseret ved den klassiske zigzag-arbejdning, som er maisonens kendetegn, præsenteres i en elegant og alsidig palette med grå nuancer og varme accenter. Kleidets struktur er let og omsluttende, med finishede kanter og dekorative frynser, hvilket gør det ideelt som overdække eller halvmåne-kåbe til overgangsperioder. Fremstillet i en blanding af acryl og polyamid, tilbyder det komfort, blødhed og en flydende
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 17717090 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 15.1.2026 kl. 05:32 |
