Billedgalleri
NY Philips barbermaskine
Til salg
Fragt fra 34,99 kr. + Tryg betaling 19 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Sender gerne
Hvis du ønsker en tørbarbering den ene dag og barbering med gel eller skum den anden dag, ja så har du fundet den helt rigtige barbermaskine. Wet&dry shaveren fra Philips kan nemlig som navnet antyder bruges til både våd og tør hud.
Våd og tør barbering
50 minutters ledningsfri barbering
Fuldt fleksible hoveder
Shaveren er intuitiv at bruge takket være det fuldt fleksible hoved, der drejer 360° for at følge ansigtets konturer, og det ergonomiske greb. Displayet viser dig relevante oplysninger, så du kan få den bedste ydeevne ud af din barbermaskine: Batteriindikator med 1 niveau – indikator for rensning – indikator for lavt batteriniveau – indikator for udskiftning af hovedet – rejselåsindikator. De selvslibende skær giver dig en effektiv og ren barbering med optimal hudkomfort, da de buede skærhætter beskytter huden mod skærene, som skånsomt klipper håret lige over hudniveauet.
Den kan nemt og hurtigt rengøres, blot med et enkelt tryk åbner hovedet, og du kan nu skylle med vand. Inkluderer også SmartClick-præcisionstrimmer.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 7.12.2025 kl. 19:32 ・ Annonce-ID: 16665410