
Billedgalleri
Blå uldtøffel (100% ren uld)/hjemmesko m/Gummisål - helt nye
Til salg
Fragt fra 39,99 kr. + Tryg betaling 15 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Skostørrelse: 43
Type: Hjemmesko
Helt nye flotte og lækre top-kvalitet hjemmesko/sutsko/uldtøfler.
Vi fik desværre to par i gave - og det er for sent at bytte.
Nypris: 495,-
Sælges billigt for 150,-. Køb til dig selv eller giv en du holder af en flot gave.
Beskrivelse: Opdag komfort og bæredygtighed samlet i ét med vores håndlavede tøfler med gummisål fra SHUS. Disse dansk-designede hjemmesko beskytter dine fødder på kolde dage, holder dem varme uden at svede, og tilpasser sig naturligt din fodform. Hvert par er skabt af blødt og 100% rent New Zealandsk uld, garanteret fri for kemikalier, krom, metaller og helt uden plastik eller kunststoffer, hvilket sikrer en ren og naturlig oplevelse.
Disse elegante, funktionelle og praktiske sutsko er forsynet med en blød og behagelig ydersål fremstillet af skridsikker naturgummi. Dette åndbare materiale sikrer lune og varme fødder. Sutskoene er håndlavet i Nepal af de fineste råvarer, er yderst behagelige at have på med en pasform, der straks tilpasser sig foden. SHUS hjemmesko garanterer kvalitet, der holder år efter år. Alle vores modeller er unisex og ECO-Friendly.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 6.12.2025 kl. 13:36 ・ Annonce-ID: 16615490
