Billedgalleri
Marmar frakke
Til salg
Fragt fra 19,99 kr. + Tryg betaling 28 kr. Fragten er en tilbudspris og kostede oprindeligt 39,99 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Mærke: MarMar Copenhagen
Farve: Lyserød
Dunfrakke fra MarMar
Dejlig Marmar dunfrakke i rosa med vandrette syninger og et påsyet logo i grå nederst i venstre side.
MarMar dunfrakken er en mellemlang model, som går lige over knæene. Den har en mellemhøj krave og en aftagelig hætte, som sidder fast med trykknapper og velcro. I siderne på hætten er der elastikkanter, som giver hætten en god pasform. Dunfrakken har lange ærmer med snefang med brede ribkanter i ærmeåbningerne.
MarMar dunfrakken åbnes fortil med lynlås med to skydere og dobbelt vindstolpe, hvoraf den yderste vindstolpe lukkes til med trykknapper. I taljen er der elastik, som kan justeres indvendigt, for at give dunfrakken et mere figursyet snit. Fortil er der en lomme i hver side, som lukkes med en trykknap. Dunfrakken har en varm vattering af dun og fjer. Indvendigt er der glatvævet for, mens der i lommerne er blødt fleecefor.
Købt for 1300 kr. ubrugt
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 3.12.2025 kl. 08:39 ・ Annonce-ID: 16509921

