Billedgalleri
(1/4)
Hand Loom KAVIR D8 - Tæppe - 300 cm - 250 cm
Til salg7.450 kr.
Beskrivelse
Fra Indien stammer Hand Loom Kavir D8 tæppe i uld over bomuld, 300 x 250 cm, til et roligt moderne hjem. Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
KAVIR KOLLEKTIONEN - Tæpper i enkelt design, der passer til enhver boligindretning.
De er nemme at kombinere med andre tekstiler i huset, som gardiner, sengelinned, sofa, puder osv. Da de ikke har noget mønster, kan de sammen med resten af den enkle indretning bidrage til en følelse af rummelighed.
Til soveværelser, hvor vi normalt ønsker en indretning, der formidler en følelse af ro og komfort for at hjælpe os med søvn og hvile, ønsker vi, at det afspejler en indbydende og moderne atmosfære, og disse tæpper er perfekte.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
| Annonce-ID | 16206820 |
|---|---|
| Sidst redigeret | 23.11.2025 kl. 06:38 |