Billedgalleri
Hjemmelavede smykker/accessories
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 12 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Køn: Unisex
Hovedmateriale/sten: Perler
Andet materiale/sten: Andet materiale
Håndlavede smykker med personlighed– og fokus på genbrug ♻️✨
Jeg sælger unikke, håndlavede smykker, lavet i små serier og ofte kun i ét enkelt eksemplar. Alle smykkerne er fremstillet herhjemme i hånden og inspireret af naturen 🌿🌻🐝
Alle perlerne, vedhæng og kæder er genbrug og upcyclede fund – fx fra gamle smykker, loppefund og overskudsmaterialer. På den måde får de nyt liv i stedet for at ende i skuffen eller skraldespanden.
Hvert smykke er helt unikt, de er ikke perfekte, men det er pointen og dermed får du også et personligt udtryk, ingen andre har!
Perfekt gave til dig selv, datteren, mor eller veninden/vennen, der lige skal forkæles med god samvittighed 🎁💝
Send en besked, hvis du vil se flere billeder, høre pris på et bestemt smykke og ellers tager jeg også imod ønsker til både smykker og hæklerier (se andre annoncer) 🧶🌿✨
Kan afhentes eller sendes på købers regning
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 18.11.2025 kl. 10:49 ・ Annonce-ID: 16051964