Billedgalleri
3D printer - Qidi Q2 - Bedre end BambuLabs? - uåbnet
Til salg
2.900 kr.
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
Går du og er skuffet over alle de skuffende Black Friday tilbud?
Så har jeg her en top-klasse 3D printer til en skarp pris. Perfekt til både begyndere, såvel som dem der vil have en printer, der kan lidt mere end de andre.
En helt ny Qidi Q2 - en 270x270 3D printer, som er suverænt den bedste og mest fleksible printer til prisen.
Den har større byggevolume end en Bambulab P2S, P1S, X1C eller X1E, den kan køre højere temperaturer end dem alle, den er billigere, og den er præcis lige så hurtig, hvis ikke hurtigere.
Derudover kan der også købes en “AMS”, altså en system til at printe med flere farver, på firmaets hjemmeside. Det er også den eneste 3D printer på hele markedet som har gennemført en lang række brand-certifikation, så sikkerheden er altså i top!
Nyprisen hedder 3900kr, men jeg sælger den for 2900kr, stadig indpakket og i emballagen.
Kan afhentes på Østerbro, KBH. Skriv gerne ved interesse. Kan muligvis afsendes for cirka 250kr gennem PostNord.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 16.11.2025 kl. 12:47 ・ Annonce-ID: 16001205