Billedgalleri
Surron LBX Dele
Til salg
Fragt fra 39,99 kr. + Tryg betaling 40 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Alle disse Surron Light Bee X dele er købt ved fejl, da jeg troede jeg ville have en selv, men ombestemt mig. Jeg har desværre ingen kvittering på nogle af tingene, men de er helt nye og ubrugt.
Delene passer på alle Surron LBX modeller. både til knallert 30, 45 og MC version. Så hvis du vil give din el-knallert lidt mere bling, er de her dele perfekt til dig.
Jeg sælger det hele samlet for kun 1000kr, ellers er priserne følgende:
1: Tandhjul: 48 tænder som standard. lavet af sort aluminium. 100kr.
2: Reserve drivremme: Lavet af høj kvalitet gummi. Køb alle 5 for 200kr, eller enkeltvis, 50kr.
3: Gashåndtag + Håndtag: Aluminiums gashåndtag i høj kvalitet. dens blå farve ser virkelig fed ud i virkeligheden, og den har det originale stik på ledningen, så den er lige til at sætte på. Der medfølger også håndtag til venstre side af styret. 200kr.
4: Hjul skiver i blå: Disse bruges mellem hjulet og forgaffel/bag-gaffel. Der medfølger til både forhjul og baghjul. 50kr.
5: Peg-spacer: Denne smarte metal stang bruges til at sætte mellem de beslag der holder dine fodhvilere, så hvis man skulle styrte, er der mindre chance for at de knækker af. 50kr
6: Fodhviler beslag: Fodhviler beslag i flot blåt aluminium. De ser sindsyg fede ud. 200kr.
7: Nøgle/USB panel: Blå aluminium panel, til at udskifte den kedelige sorte plastik original.
150kr.
8: Aksel klodser: Fine aksel klodser til baghjulet i blåt aluminium. 50kr.
9: Drivrem cover: Drivrem cover i blåt aluminium. Ser utrolig lækker ud, da den sidder i midten af cyklen. 150kr.
10: Styr holder: Flot aluminiums styr holder til at holde dit styr. Den er lavet af aluminium, men ligner blåt titanium. 50kr.
11: Fodhviler holdere: Fodhviler holdere i sort aluminium, perfekt til at have som reserve dele eller udskifte de grimme sølv farve, som er de originale. 50kr.
12: Værktøj: Værktøj til at tage hele bag-gafflen af. Skal bruges hvis du skal skifte drivrem. 25kr.
13: Bremseklodser: Bremseklodser til de originale bremser. 100kr.
Jeg kan selvfølgelig sende alle tingene, men det bliver på din regning.
Skriv endelig hvis du er interesseret i at opgradere din Surron El-crosser, eller bare mangler lidt dele.
Hilsen Emil :)
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 6.11.2025 kl. 18:23 ・ Annonce-ID: 15677143