Billedgalleri
Støvler, str. 39, Isabel Marant
Til salg
Fragt fra 39,99 kr. + Tryg betaling 25 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - men i god stand
Skostørrelse: 39
Type: Støvler
Eksklusive Isabel Marant støvler i sort læder – klassisk, tidløst og superflotte både til hverdag og fest.
Str. 39, normal pasform.
Fremstillet i ægte læder med smukke detaljer og ikonisk Isabel Marant-design, der kombinerer boheme og urban chic.
Stand: God – velholdte med lette brugstegn. Sålen har løsnet sig lidt i spidsen men det ses ikke når man bruger dem og påvirker ikke funktionen det kun er yderste pynte sål der er løs. Kan fikses for et par hundred kroner hos en skomager.
Farve: Sort – passer til alt.
Materiale: 100% læder.
Forsendelse / afhentning: Sendes hurtigt med tracking eller kan afhentes i København.
#isabelmarant #isabelmarantstøvler #læderstøvler #sortestøvler #klassiskstil #bohochic #designstøvler #franskmode #lædermode #efterårsstil #vinterstil #kvindestøvler #modestøvler #skindstøvler
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 14.5.2026 kl. 17:37 ・ Annonce-ID: 1551313







