Billedgalleri
HAVTORN salve
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 12 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Fiks færdig er DBA's nye betalings- og fragttjeneste. Efter levering har du 24 timer til at kontrollere varen, før pengene udbetales til sælgeren.
Varebeskrivelse
Stand: Helt ny - uåbnet/med prismærke
HAVTORN er en silkeblød salve, lavet af pulveriseret havtorn rørt med økologisk jojobaolie, sheasmør og bivoks. En af mine klare favoritter, som du kan bruge i ansigtet til hverdag.
Havtorn er kendt for sit høje indhold af antioxidanter, essentielle fedtsyrer og vitaminer. Alt sammen noget, der kan være med til at nære, fugte og hjælpe med hudens cellefornyelse. Samtidig kan havtorn være med til at lindre og hele skadet hud og give den en naturlig glød
Bemærk; salven er lavet af pulveriseret havtorn og kan indeholde små havtornkorn, ligesom den kan farve tekstiler. Lad den derfor trænge godt ind i huden før kontakt med sådanne.
20 ml: 65 kr
Sælges også i 15 ml til 50 kr.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 7.10.2025 kl. 08:04 ・ Annonce-ID: 14712286