Fiks færdig
Billedgalleri
(1/4)
Lanvin - Paris - LNV639S 102 - Made in Italy - Exclusive Acetate Design - Emb...
Til salg1.490 kr.
Beskrivelse
Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
LANVIN - LNV639S 102 52 19 140
Med 100% UV- og UVB-beskyttelse Cat*3
Lanvin, grundlagt i 1889 i Paris, er det ældste aktive franske modehus og indkarnerer klassisk elegance og moderne sofistikation. Deres solbrillekollektion afspejler denne arv med raffinerede designs, der kombinerer rene linjer, delikate detaljer og førsteklasses materialer. Disse stykker er et symbol på tidløs stil og diskret luksus, perfekte for dem, der søger distinction.
Disse solbrillemodel Lanvin LNV639S 102 skiller sig ud med sit eksklusive og karakteristiske design, med en rektangulær indfatning lavet af hvidt acetat og broderier på begge sider i forskellige nuancer af blå samt Lanvin-logoet i forgyldt metal.
Kompletér dit design med briller i gradient grå til hvid.
Dette er en af de mest fremtrædende Lanvin-modeller i deres kollektion,
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Andre mærker
Lokation
Annonce-ID | 14578094 |
---|---|
Sidst redigeret | 3.10.2025 kl. 06:44 |