Fiks færdig
Billedgalleri
(1/4)
Zilli - Læderjakke - Nyt med labels
Til salg335.250 kr.
Beskrivelse
Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
ZILLI — Herrejakke — Ny med mærker — Størrelse 54 — Sort — Ægte Porosus krokodillelæder, minkkrave, væselforet vest, 100% silke — Lavet i Frankrig
Dette er en usædvanlig sjælden, unik luksusjakke fra ZILLI, officielt certificeret af producenten.
Ægthedscertifikatet blev udstedt af ZILLI-fabrikken i Lyon, Frankrig, den 4. juli 2025, hvilket bekræfter tøjets originalitet og oprindelse.
Jakken er fremstillet i Frankrig af førsteklasses Porosus krokodillelæder – et af de mest prestigefyldte og dyre eksotiske skind i verden – og har et for i 100 % silke med et elegant paisleymønster.
Den leveres med en aftagelig indervest foret med væselpels og en aftagelig minkkrave, der tilføjer både varme og raffineret stil.
Takket være disse aftagelige pelselementer (minkkrave og vest med væselfor) tilpasser jakken sig perfekt til
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
Annonce-ID | 13792773 |
---|---|
Sidst redigeret | 7.9.2025 kl. 06:08 |