Billedgalleri
Motorcykel til børn på el
Til salg
1.000 kr.
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - men i god stand
Den er brugt en sæson, ny pris 2500
Den har to hastigheder den kan køre. Synes mor derhjemme at den kører lidt for hurtigt, så kan motorcyklen nemt og hurtigt nedjusteres til et lavere gear (LOW), der betyder at topfarten “kun” bliver 10-12 km/t. Når barnet så ønsker mere action, sættes den bare op i 2. gear (HIGH), hvor topfarten bliver 19 km/, Holder godt strøm. Passer ca til 6-10 årig, vores datter er 11 og er ved at være for lille. Man er velkommen til at komme og prøve den.
udstyret med slidstærke EVA-gummihjul og støddæmpere, der giver det absolut bedste vejgreb, øger komforten markant og giver den et langt federe look. Den er ligeledes udstyret med et rigtigt gashåndtag, ligesom på en rigtig motorcykel og et lækkert lædersæde med flotte sygninger, der gør enhver tur behagelig for bagdelen.
Der er en fejl i lyd anlægget, man kan koble mobil til via Bluetooth, men det virker ikke altid, eller er det mig der ikke kan finde ud af det. Men vi har kunne få det til at fungerer et par gange.
Har et godt lys foran og bagved.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 19.8.2025 kl. 19:38 ・ Annonce-ID: 13208141