Billedgalleri
(1/4)
Fausto Puglisi - Jakkesæt til damer - Nyt med labels
Til salg4.843 kr.
Beskrivelse
Fausto Puglisi - Jakkesæt til damer - Nyt med labe, Fausto Puglisi - Jakkesæt til damer - Nyt med labe, str. -, Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
Lang kjole til kvinder, størrelse IT 40. Mærke FAUSTO PUGLISI, lavet i Italien. Et mærke, der producerer eksklusive beklædningsgenstande til berømtheder og VIP-personer. Et unikt stykke, fordi det ifølge mærket er en prototype fra sæsonen 2019. Særligt cut-out-arbejde. Rødt lynlås på bagsiden med profil og rosa detaljer. En lignende kjole fra sæsonen 2019 med cut-out-arbejde blev solgt for mellem 1500 og 2000 euro, afhængigt af finish og detaljer. Dette er unikt, for samlere eller personer, der ønsker et unikt plagg, der aldrig er blevet produceret i serie på denne måde. Det vil blive sendt med passende emballage og hurtig forsendelse.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer. Hos
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
Annonce-ID | 10837188 |
---|---|
Sidst redigeret | 8.6.2025 kl. 07:04 |