Billedgalleri
3D-Printerløsning til den pladsopmærksomme
Varebeskrivelse
Stand: Brugt - men i god stand
Jeg sælger min elskede Flashforge Adventurer 3, da mit 3D-printbehov er vokset voldsomt og jeg har behov for en større model. Der medfølger et IKEA-skab i næste komplet stand (minus hængsler til dør og ben, som jeg genbruger til mit nye IKEA-skab. Strømfordelerstikdåsen og dennes ledning følger heller ikke med)
Skabet er et plats 60x40x180, m Fonnes-dør og 5 Hjälpa-hylder.
Det fungerer rigtigt godt med printeren stående inde i skabet. Jeg har boret et hul i siden af skabet, fordi jeg har skulle føre strøm ind i skabet.
Der medfølger det PLA jeg har tilbage, dvs. lidt sort og lidt gråt og en ny gul. Der medfølger også 4 ekstra "klistermærker" til platformen.
Jeg har printet en bærearm der kan tage 1kg-spoler, da maskinen internt kun tager 500 gram-spoler.
Salg er kun ved afhentning og betaling via mobilepay.
Både skab og printer er i fin stand. Nogle af hylderne i skabet har lidt små mærker og der er lidt små ridser i døren til printeren.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 21.5.2025 kl. 15:06 ・ Annonce-ID: 10086905