Gå til annoncen

Du er her

Båd/Både/Pioner
Solgt af Leif Larsen Marine A/S

Billedgalleri

(1/28)

Pioner 14 Fisher Catch Edition-Garmin

Pioner

Modelår

Ikke oplyst

Længde

Ikke oplyst

Motortype

Ikke oplyst

Sæder

Ikke oplyst

Pris

125.000 kr.

Gå til varen,

forhandlerens infokort

Leif Larsen Marine A/S

Se CVR-nr. på Virk.dk,

4 år på DBA – siden 2021

,Håndværkervænget 6, 5700 Svendborg
,Gå til forhandlerens side på DBA,Se forhandlerens 213 annoncer

Beskrivelse

DENO BÅD: PIONER 14 FISHER.

SPECIFIKATIONER:

Vækt 220 kg
Længde 411 cm
Bredde 173 cm
Maks personer 3/4 (CE-kategori C/D DNV-GL Sertifisering)
Maks HK/ KW 25 / 18,7
Stammelengde Lang
Styrekabel 2,5 m / 8 ft
Gass/gear kabel 3,25 m
Motor: Yamaha F25GETL fabriksny med ny garanti el-start Powertrim.
Tank: 24lt løs Yamaha tank.
Udstyr: Catch Edition pakke: Styrekonsol, styring, vindspejl og bøjle, rækkesæt front og agter, badestige og transduser bracket. targabøjle med rygstøtte og navigationslys, puderulle. Garmin 9" GPS/kortplotter + søkort og 2 stk. ekkolodstransduser (en i front + en agter). Trailer: Der følger ikke trailer med i prisen men vi giver gerne et super godt tilbud på en.

Specifikationer

Stand
Brugt
Mærke
Pioner
Type
Pilothouse
Motor inkluderet
Nej
Motorstørrelse
25.0 hk
Båden ligger i
Danmark

Placering

Håndværkervænget 6, 5700 SvendborgKart

Leif Larsen Marine A/S

Stort udvalg af nye og brugte både Leder du efter en familie cruiser til hyggelige weekendture? Måske en robust gummibåd til sjov på vandet? Eller en elegant bowrider til afslappende sejlture? Vi har båden for dig. Vi er en familieejet virksomhed med en passion for både, der strækker sig gennem generationer. Vi har mange års erfaring i branchen, vi er stolte af at være blandt de mest erfarne bådforhandlere i Danmark. Vores team består af dedikerede bådfolk, der ikke kun sælger drømme, men også lever dem. Denne personlige erfaring giver os en unik forståelse for vores kunders behov og ønsker. Vi stræber altid efter at matche dig med den perfekte båd. Vores engagement i at sikre kundetilfredshed er tydeligt. Vi har altid over 100 både på lager klar til at blive udforsket. Uanset om du er en nybegynder eller en erfaren bådentusiast, vil vores venlige og kyndige personale være til rådighed for at hjælpe dig med at finde den perfekte båd. Vi forstår, at køb af en båd er en stor beslutning. Derfor er vores dedikerede team altid klar til at hjælpe dig gennem processen.
Gå til forhandlerens side på DBA

Besøg os

,Håndværkervænget 6, 5700 Svendborg

Åbningstider

Åbner 09:00
,
Vis åbningstider
,
  • Mandag
    09:00 - 17:00
  • Tirsdag
    09:00 - 17:00
  • Onsdag
    09:00 - 17:00
  • Torsdag
    09:00 - 17:00
  • Fredag
    09:00 - 17:00
  • Lørdag
    09:00 - 17:00
  • Søndag
    Lukket

Links

  • ,Se forhandlerens 213 annoncer
  • ,Besøg hjemmeside,
CVR: 29321507·Se på Virk.dk,

Annonceinformation

Annonce-ID

508855

Opdateret

26. sep. 2025, 08.25

Anmeld annonce

Annoncen kan være mangelfuld. Fuldstændige salgsinformationer og oplysninger iht. oplysningspligten kan fås direkte fra sælger.

Pioner
Pilothouse