Gå til annoncen

Du er her

MC/Scootere og knallerter/Derbi

Billedgalleri

(1/12)
Havdrup

Derbi Senda

Modelår

2005

Kilometertal

Ikke oplyst

Slagvolumen

77 ccm

Effekt

18 Hk

Pris

23.000 kr.

Kontakt

Få mere information om køretøjet eller aftal en testkørsel.

Beskrivelse

Derbi senda
Da jeg ikke får kørt nok på den er det på tide at jeg sælger min knallert. Jeg har selv lagt over 30 tusinde i den og den har altid stået i opvarmet værksted. Den har fået autolakerede fælge, gaffelben, stel, og nye skjolde.
Udover det kosmetiske er der pænt hidsig opsætning (sidste billede) så den render cirka 120.
Der er ikke sat lys op pga italkittet.
Der følger en masse reservedele med til den bl.a. et til 77 med massere af liv i , en ny voca tempmåler og to autolakerede fælge, dog er det ekstra bagfælg som følger med knækket😞
Jeg kan skrive under på en tro og lov erklæring på at den ikke er stjålet hvis man vil have det også.
Har sikkert glemt noget så skriv endeligt
Byd evt
Mvh Niels Hermansen
Tlf 83859392

Specifikationer

Stand
Brugt
Mærke
Derbi
Model
Senda
Modelår
2005
Type
30 knallert/scooter
Drivmiddel
Benzin
Effekt
18 Hk
Slagvolumen
77 ccm
Farve
Sort

Placering

4622 Havdrup
Informationscirkel
For at se kortet skal du først acceptere markedsføringscookies. Det kan være nødvendigt at genindlæse siden efterfølgende.

Annonceinformation

Annonce-ID

20640224

Opdateret

18. apr. 2026, 18.05

Anmeld annonce

Annoncen kan være mangelfuld. Fuldstændige salgsinformationer og oplysninger iht. oplysningspligten kan fås direkte fra sælger.

Derbi
30 knallert/scooter