Billedgalleri
VGA R3
Modelår
2025
Kilometertal
780 km
Slagvolumen
Ikke oplyst
Effekt
Ikke oplyst
Pris
10.995 kr.
Kontakt
Få mere information om køretøjet eller aftal en testkørsel.
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indBeskrivelse
SPAR CA 6000,00 kr
på en 9 mdr gl 45 km top moderne og populær VGA El scooter fra 6 mdr 2025 der kun har kørt ca 500 km af voksen mand
Forhandler pris 14389,00 kr + 2500 kr for forudbetalt 3 års udvidet service og garanti pakke ( se sidste billede )
Bemærk: Nummerplade kan medfølge, så skal kun om registrering.
Scooteren har ikke kørt om vinteren og står fuldstændig som en ny.
Vga R 3 er flagskibet inden for 2 hjulede el scootere.
Kraftig 3000 wat støjfri motor, hvor det er mest normal med en 1000 watt. Den har 3.hastigheder.Øko/normal/power, og kan køre helt op til ca 50 km på en opladning på det kraftige 60 v 20 amp lithium batteri, hvor der iøvrigt er plads til et ekstra i batterikassen, så man kan køre helt op til det dobbelte km på en opladning
Skivebremser både for og bag.
LED lys i alle lygter. Udvendig Usb udtag til opladning af feks mobilen, og yderligere 2 udtag på batteriet.
Digital speedometer m.bla. batteri info.
Store 12 tommer hjul
Special designet sæde for ekstra behagelig kørekomfort
Mulighed for at tage batteriet og lader med ind til opladning, hvilket er smart hvis man bor i lejlighed eller lign.
Årgang 6 mdr 2025, så kun 9 mdr
Kørt 560 km af voksen mand
Pris kun 11000,00 kr / se sidste billede for ny pris 16983,00kr, da den blev købt, så spar hele 6000,00 kr i forhold til hvad den kostede.
Du sparer yderligere op til 2000 kr. i årlige driftsomkostning til olie/benzin og service
BEMÆRK 7700 Thisted.
Specifikationer
- Stand
- Brugt
- Mærke
- VGA
- Model
- R3
- Modelår
- 2025
- Type
- 45 knallert/scooter
- Drivmiddel
- El
- Kilometertal
- 780 km
- Antal ejere
- 1
- Garanti
- Fabriksgaranti
- Garantiens varighed
- 27 måneder
Dette køretøj sælges med Fabriksgaranti (27 mdr.).
Køretøjets serviceprogram er blevet fulgt. Køretøjet er blevet serviceret i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Annoncen kan være mangelfuld. Fuldstændige salgsinformationer og oplysninger iht. oplysningspligten kan fås direkte fra sælger.