Solgt af TJ Camper ApS
Billedgalleri
Pössl Summit 540
2024
Ikke oplyst
Ikke oplyst
Ikke oplyst
Pris
769.505 kr.
Inkluderer alle klargøringsudgifter
forhandlerens infokort
Beskrivelse
Pössl Summit 540, 2024, kg totalvægt 3500, sengepladser 2, Fabriks Ny med følgene udstyr ( farve Artense Grau Metalik / polster Samba / Møbel Eiche/Kupfer Pössl All In Pakke ( Mega ) / Alufælge meddæktrykssensor / 5 Selepladser med Isofix / El indklapning af sidespejle / Truma I net / Truma EL/Gas / Eltønning af spildevand / WinterPakke / Vindue i toilet / Softlock af sidedør / Vi tager forbehold for prisændringer og tastefejl.
Specifikationer
- Mærke
- Pössl
- Modelår
- 2024
- Totalvægt
- 3.500 kg
- Sovepladser
- 2
- Autocamperen står i
- Danmark
- Annoncetype
- Til salg

TJ Camper ApS
Vi er passionerede autocampister – Du er i de bedste hænder! Fordi erfaring i opbygning og brug af autocamper er din sikkerhed for den bedst rådgivning. Hos TJ Camper er vi specialister i autocampere og har mange års erfaring i branchen og ikke mindst som autocampister. Vi er et team bestående af 10 medarbejdere, der alle er engagerede i deres arbejde og vi gør alt for at yde god service, nede på jorden. Vi er importør af 5 autocamperfabrikater, hvilket giver et stort udvalg af nye autocampere. Derudover importerer vi hvert år mange brugte autocampere til vores lager, men også på bestilling til kunder. Bilerne henter vi hjem med egen lastbil og vi står for hele processen med afgift og registrering på Danske nummerplader. Vores værksted sørger desuden for at bilerne er grundig gennemgået og eventuelt ekstra udstyr er monteret inden levering.
Besøg os
,Constantiavej 1, 8722 Hedensted
Åbningstider
Lukket · Åbner 10:00 mandag,Vis åbningstider,
Vis åbningstider
,- Mandag10:00 - 16:00
- Tirsdag10:00 - 16:00
- Onsdag10:00 - 17:00
- Torsdag10:00 - 17:00
- Fredag10:00 - 16:00
- LørdagLukket
- Søndag12:00 - 16:00
Vi tilbyder
- ,Forhandler brugt
- ,Butik
- ,Reklamationsret
- ,Kortbetaling
- ,Rådgivning
Annoncen kan være mangelfuld. Fuldstændige salgsinformationer og oplysninger iht. oplysningspligten kan fås direkte fra sælger.