Fantastisk Bådplads på 4x14 m i Øer sælges til nu kun 20.000 kr.
Slå til nu, og få pladsleje helt til den 1. april 2025 med i prisen!
Bådpladsen, 1004, ligger for enden af den venstre arm af Øer Ferieby lige op til rigtig skøn natur og med en kanon udsigt over havnen, naturen rundt om og en altid meget smuk aftenhimmel.
Pladsen føles hyggelig og rolig, mens man stadig fornemmer ferie- og sommerstemningen fra havnen og feriebyen!
Fra bådpladsen er der 200m til toilet og bad og små 800m til den store parkeringsplads ved centeret, hvor der er købmand, sejlerstue, svømmehal, legeplads med hoppepude, fodboldbane, tennisbane, minigolf og sportshal med bl.a. badminton, padelt og fitness.
Den årlige havneleje/benyttelsesafgift er 5.050 kr. og i Øer Maritime havn ligger båden sikkert og beskyttet pga. slusen, som gør at vandstanden er stabil. Det er muligt at få en postkasse og blive fastboende for 9.975 kr. årlig i stedet for de 5.050 kr.