Billedgalleri
(1/4)
Smykkenål - 14 karat Gulguld - 0,38ct. tw. Diamant (Natur)
Til salg2.980 kr.
Beskrivelse
Jewellery, -, Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
14 karat gult svampe indlagt med 19 brillantklippede diamanter med en samlet vægt på ca. 0,38 ct., der er indsat i pavé-indfatning. Spændet er i form af en sløjfe.
Afmetning speld: ca. 15 x 10 mm
Diamantspecifikation:
Slibeværktøj: brillant
Størrelse: 19x ca. 0,02 ct. (i alt ca. 0,38 ct.)
Renhed: VS1-VS2
Farve: G-H
Keurtegn: 585
Kvalitet: Dette smykke er blevet testet af vores ekspert for guldindhold og fundet at være ægte. For dit eget indtryk, se billeder.
Kavelnummer S-169460
Alle vores artikler sendes anbefalet. Du kan også afhente pakke i en af vores over 100 kontorer i Nederland, Belgien eller Tyskland. Tjek hjemmeside for Goudwisselkantoor (for NL og BE), Comptoir de l’Or (for BE) eller Goldwechselhaus (for DE) for den nærmeste placering. Angiv venligst din præference til os via din
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Andre mærker
Lokation
Annonce-ID | 9753362 |
---|---|
Sidst redigeret | 9.5.2025 kl. 06:36 |