Billedgalleri
(1/4)
Bvlgari - Ring - Serpenti - 18 kraat Hvidguld - Viper-ringe
Til salg18.625 kr.
Beskrivelse
Jewellery, Bvlgari, Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
En 18 karat hvidguld Serpenti Viper-ring. Ringen er lavet af 18 karat hvidguld og har designet af en slange, der vikler sig om fingeren. Ringen er let fleksibel og har Bulgari størrelse XXL/60 – 61 – 62, altså størrelse 18, 18,5, 18,75. Serpenti Viper-ringen leveres med den originale Bulgari-æske, yderskede og certifikat. Bulgari-ringen er brugt/elskede og i god stand. Ringen har små områder, der skal rhodineres, hvilket er mindre synligt ved brug.
Om Catawiki
Catawiki er en hollandsk-baseret online auktionsplatform, der blev grundlagt i 2008. Vi er kendt for at specialisere os i auktioner af sjældne og usædvanlige varer. Hos Catawiki har vi et specialiseret team af eksperter, der vurderer og verificerer genstande, inden de bliver sat til auktion, for at sikre ægthed og kvalitet.
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Bvlgari
Lokation
Annonce-ID | 9583261 |
---|---|
Sidst redigeret | 4.5.2025 kl. 06:20 |