
Billedgalleri
JONATAN SVIDTS FORBRYDELSE af Jens-Martin Eriksen / Roman
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 11 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
1.Hurtig og tryg handel
Køb direkte på DBA med “Køb nu”, når det er muligt – eller giv et bud og se om sælger accepterer. Fragt og sikker betaling klares nemt med Fiks færdig!
2.Tryg betaling med Fiks færdig
Betal nemt med MobilePay eller kort. Dine penge er i sikkerhed, indtil du har modtaget varen.
3.Køberbeskyttelse er altid inkluderet
Du har 24 timer til at kontrollere varen, når den er leveret til dig. Hvis varen ikke er som annonceret, kan du pause betalingen.
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
SETH: En fremmed flytter ind på kroen i en lille vestjysk by. Men der er noget galt. Nogen husker ham fra en mordsag på egnen. Og han praler med sine penge, som han påstår at have vundet på kasino. Desuden truer og provokerer han de lokale. Hvad er det for en hemmelighed han gemmer på?
JONATAN SVIDTS FORBRYDELSE: Efter en fængselsdom vender Jonatan Svidt tilbage til sin fødeø. Hér venter kæresten Kira, men også hendes voldelige ægtemand Munken, den lokale matador. Jonatan og Kira drømmer om at stikke af sammen. Men efterhånden som sandhed forvandler sig til løgn og selvbedrag, bliver konfrontationen med Munken uundgåelig.
HVEM VAR ANETTE STØVRING?: Gamle venner, værten og hans søn, en ferie på et badehotel et sted i Danmark. Den nye lejer Anette Støvring synes at fortrylle alle med et uigennemskueligt miks af erotik og vanvid. Da alt eksploderer, står gåden tilbage: Hvem var Anette Støvring, og hvilken usædvanlig styrke bragte hun med sig?
Hæftet paperback og som ny
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 8.2.2025 kl. 18:14 ・ Annonce-ID: 943489







