

2020
6.500 km
Ikke oplyst
Ikke oplyst
Pris
Få mere information om køretøjet eller aftal en testkørsel.
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indJeg skal sælge min elskede Vespa GTS 300 Super, da jeg ikke længere har plads til den i folden.
Jeg har haft den 1 år, og har været meget tilfreds med den. Den er passet og plejet og ud over kilometerstanden fremstår den (næsten) som ny.
Vespaen er opgraderet med: Stort Cuppini vindspejl, Bitubo støddæmper foran, 14 gr. ruller og slidere fra dr. Pulley, ladeudtag til batteri.
Der er ingen rust på Vespaen. Den er blevet rustbeskyttet på alle udsatte steder, herunder motorrum, hjulkassen samt hele bunden. Plastik Indersiden af ”gulvet” samt skjoldet har været taget af, så alle hulrum kunne rustbeskyttes.
Der er endvidere eftermonteret SLUK stænkflap samt SLUK Chasis Guard fra UK Scootelab.
Der medfølger specialværktøj til variator og kobling, samt gummimåtte.
Køretøjets serviceprogram er blevet fulgt. Køretøjet er blevet serviceret i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Annoncen kan være mangelfuld. Fuldstændige salgsinformationer og oplysninger iht. oplysningspligten kan fås direkte fra sælger.