Billedgalleri
(1/4)
New pair of cushions made with Jane Churchill fabric - Pude
Til salg1.118 kr.
Beskrivelse
English Country House, OTHER - New pair of cushions made with Jane Church, Klik på den blå "gå til varen" knap, for at købe eller byde på denne vare. Den samlede pris vil blive vist inden du afgiver dit bud.
-Nyt produkt håndlavet i vores Atelier baseret i Milano Fashion District (Italien).
-30 års erfaring inden for boligindretningsmarkedet
-Originale stoffer fra mere end 50 mærker
- Certificering af ægthed efter anmodning
-Vi sælger vores produkter i 35 lande rundt om i verden
Det franske stofhus Manuel Canovas blev grundlagt i 1963 i Paris, tro mod den franske "art de vivre", med et strejf af nostalgi fra det 18. århundrede, fabelagtige designs inspireret af rejser til eksotiske steder og sjældne arkivdokumenter.
Luksuspar af pude perfekte til at dekorere et elegant soveværelse eller en hyggelig stue lavet med Jane Churchill "Snow Flower" stof i farven "pink" (100% Linned).
På "Snow Flower" stof håndmalede alpine blomster og smukt detaljerede stængler strækker sig over den let strukturerede linnedbund af dette pæne
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Mere information
- Mærke
- Andre mærker
Lokation
Annonce-ID | 9224116 |
---|---|
Sidst redigeret | 22.4.2025 kl. 06:24 |