Billedgalleri
Shopper, 100% silke
Til salg
Fragt fra 29,99 kr. + Tryg betaling 12 kr.
Tryg handel med Fiks færdig
Efter leveringen har du 24 timer til at kontrollere produktet. Hvis der er noget galt med produktet, får du dine penge tilbage
1.Hurtig og tryg handel
Køb direkte på DBA med “Køb nu”, når det er muligt – eller giv et bud og se om sælger accepterer. Fragt og sikker betaling klares nemt med Fiks færdig!
2.Tryg betaling med Fiks færdig
Betal nemt med MobilePay eller kort. Dine penge er i sikkerhed, indtil du har modtaget varen.
3.Køberbeskyttelse er altid inkluderet
Du har 24 timer til at kontrollere varen, når den er leveret til dig. Hvis varen ikke er som annonceret, kan du pause betalingen.
Opret en pakke
Køb mere fra sælgeren og betal kun én fragtomkostning.
Varebeskrivelse
Mærke: Andre mærker
Shopper, 100% silke, 100% silke
mulepose /totebag syet af genbrugte silke sarier
Jeg har aldrig brugt den men der forekommer "ujævnheder" i stoffet da det er genbrugte sarier den er syet af, dvs hvis man nærstuderer holdt op imod lyset kan man se små bitte huller + let slitage i stoffet hist og her, det kan ikke umiddelbart ses når den er i brug/på skulderen. En helt unik taske der kun er 1 af
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 11.2.2026 kl. 08:08 ・ Annonce-ID: 887389



