Billedgalleri
Silverline Emhætte
Varebeskrivelse
Stand: Som ny - ingen synlige brugsspor
Denne emhætte PE420-80SR fra Silverline passer godt til det mellemstore køkken, hvor dens kapacitet på op til 660 m3/t effektivt kan rense luften. Ved maksimalkapaciteten har den et lydniveau på 65 dB. Emhættens interne motor gør den let at installere, fordi hele enheden kan installeres samlet. Manual medfølger.
Denne model er en skråtstillet emhætte, hvilket vil sige at den vender opad i stedet for at hænge ind over din kogeplade. Derfor får du ekstra arbejdsplads til din madlavning. Har du ikke mulighed for at forbinde emhætten med en aftrækskanal, kan du i stedet bruge den til recirkulation.
Denne emhætte er udstyret med den innovative JGN teknologi, der sikrer pålidelig ydeevne. Silverline er så sikker i produktets kvalitet, at de tilbyder en generøs garanti på 5 år, hvilket giver dig tryghed i din investering.
Specifikationer:
Vertikal væg
Sort
Kapacitet 240 - 439 (Boost 660) m3/t.
Lydniveau 43 – 56 (Boost 65) dB.
Energiklasse B
4 hastigheder
Fingertouch betjening
Belysning 2 x 3 W LED
Digitalt display
Filterindikator
Eftersug funktion
Vaskbart alufilter
Aftræksstuds Ø 150/(120) mm
Brugerprofil
Du skal være logget ind for at se brugerprofiler og sende beskeder.
Log indAnnoncens metadata
Sidst redigeret: 18.4.2025 kl. 11:17 ・ Annonce-ID: 7489113