Billedgalleri
(1/8)
Luksus anneks på 18m2 med toilet og bad!
Til salg200.000 kr.
Beskrivelse
Nybygget lukses anneks isoleret til helårsbrug, Nybygget anneks på 18m2 med toilet og bad bygges til levering.
Pris inkl. moms
Målene er 3x6mtr. og giver masser af rumlighed både til et lille bord, og en stor seng med en kommode.
Annekset er bygget med isolering til helårsbenyttelse.
Tag 200mm
Vægge 120mm
Gulv 150mm
Annekset er bygget uden varmekilde men luft til luft varmepumpe kan tilkøbes installeret for 11.000,-
Alternativt vil en el radiator til 1000,- være rigeligt til at holde varme på bygningen, selv i frostvejr. Annekset har 7 stikkontakter og 6 spots.
Samt 3 udelamper
Strømmen er plug and Play, og annekset kan sættes både på jordskruer eller fliser.
Annekset skal tilkobles vand og afløb. for midlertidig placering er det muligt med tilkobling via vandslange og en toiletkværn.
Permanent placering anbefales rigtig kloakering og vandforsyning.
De store vinduer og lyse farver giver annekset en rummelig følelse.
Indvendigt er loftet laves i lyddæmpende troldtekt for bedre akustik. og med hvide gipsvægge.
Facaden er lavet i træ, også kaldet klink beklædning som skaber en rigtig stilren og naturligt look.
På Sjælland hjælper vi gerne med opsætning.
Vi har også kontakterne til vognmænd. (Transport ikke inkluderet i prisen) Vi har også en mindre model uden toilet og bad. Samt vi bygger specielt designede annekser på bestilling. Bemærk: alle vores annekser kan lejes hvis du mangler et sted at sove under renovering, dit teenager barn skal ha et sted at være ude fra huset 1-2 år eller du mangler et hjemmekontor for en kortere periode. Mulighederne er mange! Kontakt for at høre mere om lejemulighederne!
Mvh Kjbyg APS
Bemærk: Knappen til at vise den fulde beskrivelse har kun en visuel effekt.
Lokation
Annonce-ID | 5803653 |
---|---|
Sidst redigeret | 21.2.2025 kl. 12:01 |